Mzt Skopje – Gran Canaria Maç Analizi! (9 Kasım)

necaEurocup’ta Skopje sahasında İspanyol temsilcisi Gran Canaria’yı konuk edecek. Skopje bu kupada oynadığı 3 maçı da kaybetti. İspanya liginden de hatırladığımız Clark takımın skor yükünü üstlenen ve oyunu yönlendiren isim. Bu sezon 11 resmi maçtan sadece 2 galibiyet elde ettiler. Savunma anlamında sıkıntı yaşadıklarını söylemek mümkün. Potalarında maç  başı 82.3 ortalama sayı görmekteler.

Gran Canaria takımı ise bu kupada çıktığı 3 maçıda rahat kazandı. Kuric ve Bo Mc Calebb sayı yükünü üstlenen isimler. Yaşlı kurtlar Rabesada ve Oliver de kenardan iyi katkı sağlamaktalar. Canaria takımı yavaş yavaş takımı oturtmaya başladı. İspanya liginde çıktığı ilk 4 maçı kaybetmesinin ardından sonraki 6 resmi maçını kazandı. Skor konusunda alternatif çözümleriyle sayı bulabilmekteler.

2 takımında oyun yapısı tempolu ve zevkli bir mücadele edeceğini gösteriyor bizlere. Skopje evindeki bu maçta sayı atmadan kazanamayacağının farkında savunmadaki problemler onların zaafı olacak. Canaria tecrübesiyle bir adım önde ancak maç sonu handikabı biraz fazla tempolu oyunda üst beklemek bizler adına önemli üst oynayalım.

Tahmin : Üst (167.5)

İlginizi Çekebilir

Washington Wizards – Miami Heat Maç Analizi! (19 Ekim)

Washington Wizards takımın çekirdeğindsn dolayı beklenti olan bir takım. Ancak John Wall’un sürekli farklı performans …

Bir Cevap Yazın

Kapat