Hırvatistan – İngiltere Maç Analizi! (11 Temmuz)

Hırvatistan son yıllardaki turnuvalarda hep potansiyelli bir kadrosu olmasına rağmen bir türlü beklenen patlamayı yapamamıştı. Bu turnuvada hedefler daha büyüktü ve sonunda istedikleri yerdeler. Şimdi çıtayı biraz daha yükseltmek istiyorlar. Kaliteli bir kadroları var ve takım oyununu sahaya iyi yansıtıyorlar. Özellikle orta sahada Rakitic-Modric ikilisi oyunun iki yönünü de cok iyi oynayarak çok önemli katkı veriyorlar.

İngiltere büyük bir futbol ülkesi olmasına rağmen uzun yıllardır Dünya Kupası’nda şampiyonluğa hasret. Ancak bu sefer kupaya çok daha yakınlar. Bu yüzden takımın motivasyonu çok yüksek. Tabii aynı zamanda üzerlerinde bir baskı da var. İngiltere genç ve yetenekli oyunculardan oluşan dinamik bir kadroya sahip. Ancak yine oynadıkları futbol hala istenilen seviyede değil.

İki takımın da buraya kadar hak ederek geldiklerini söyleyebiliriz. Iki ekip de takım savunmasını cok iyi uyguluyor. Buraya kadar gelmişken hata yapmak istemeyeceklerdir. Kontrollü bir futbol bekliyorum. Maç sonunda da denge bozulmayabilir.

Tahmin: 2,5 Altı (1.40) & MS X (2.80)

Sürpriz: X/X (4.00)

İlginizi Çekebilir

Ankaragücü – Başakşehir Maç Analizi! (10 Aralık)

Ankaragücü iyi oynamadan kazanıyor diyorken son maçlarda bu durum iyice ön plana çıkmaya başladı. Yaşadıkları …

Bir Cevap Yazın

Kapat