Gran Canaria – Estudiantes Maç Analizi! (8 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluKoç Reneses’in öğrencileri 19 galibiyetle 5.sıradalar ve büyük bir terslik olmazsa normal sezonu burada kapatacaklar. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve iyi durumdalar. Sezon boyunca olduğu gibi bu maçta da Omic, Pangos, Salin üçlüsü takımın en önemli kozları olacaklar. Kendi sahalarında oynadıkları maçlarda ortalama 166 sayı atılıyor.

Misafir takım şuanda 8 galibiyetle düşme potasının içerisinde yer alıyor ve son 4 maçlarında alacakları her galibiyet çok ama çok kritik olacak. Son 3 maçlarının sadece birini kazandılar ve toparlanmaları gerekiyor. Laprovittola, Kendall ve Fernandez galibiyet adına en önemli isimler olacaklar. Tecrübeli uzun Martin’in oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak. Deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 154 sayı buluyor takımlar.

Las Palmas’ta kendi seyircisi önünde yüksek tempoda ve hücuma dayalı bir basketbol oynayan Gran Canaria rahat çıkacağı bu maçta da 80 sayıyı geçecektir. Estudiantes de temponun artması ile daha çok atış fırsatı bulacaktır ki bu da skorlarına pozitif yansır, Laprovittola tempoyu seven bir guard. Beklentim üst olacak bu maç için.

TAHMİN: ÜST (158.5)

İlginizi Çekebilir

Indiana Pacers – Brooklyn Nets Maç Analizi! (21 Ekim)

Indiana kadrosu oldukça iyi parçalardan oluşuyor. Oladipo’nun yıldız bir oyuncuya evrilmesiyle liderlerini de bulmuş oldular. Bu …

Bir Cevap Yazın

Kapat