Getafe – Alaves Maç Analizi! (18 Kasım)

Getafe ligde 13 puanla on ikinci sırada yer alıyor. Getafe şu anda bulunduğu sırayı asla hak etmiyor. Çok zorlu bir fikstürden çıktıktan sonra nispeten daha kolay maçlara çıkacaklar. Bu takımın Sevilla, Real Madrid, Barcelona gibi takımlarla oynamasına rağmen en farklı yenilgisinin tek fark olduğunu hatırlatalım. Bugün Alaves karşısında favori olduklarını düşünüyorum. Özellikle kendi evlerinde bu sene çok takımın canını yakacaklar. Gaku Shibasaki sakat.

Alaves ise 6 puanla sondan üçüncü sırada yer alıyor. Alaves’in bu ligdeki en önemli sıkıntısı skor üretmek. Ligde on bir maç oynadılar ve bu maçların sekizinde skor üretemediler ve bu maçların hepsini kaybettiler. Skor üretmekte zorlandıkları için savunma bazlı bir futbol oynuyorlar bunu da çoğu zaman başaramıyorlar. Geçen seneye göre takımın oyuncu kalitesi çok düştü. Theo Hernandez’in gitmesi takımı çok etkiledi. Milli araya girmeden önce kendi evlerinde aldıkları galibiyetle rahatladılar ama bu maçta Getafe karşısında işleri kolay değil. Hector Hernandez sakat.

Ben Getafe galibiyeti bekliyorum.

Tahmin: MS1(1.55)

İlginizi Çekebilir

Shakthar Donetsk – Manchester City Maç Analizi! (23 Ekim)

Shakthar Donetsk kendi liginde liderlik koltuğunda olsa da özellikle Avrupa’da istediği sonuçları alamadı. Gruptan çıkma …

Bir Cevap Yazın

Kapat