Eibar – Real Betis Maç Analizi! (20 Kasım)

Eibar ligde 8 puanla on yedinci sırada yer alıyor. Son yedi maçını kazanamayan Eibar, bu maçların altısında en az iki gol yedi. Savunmada büyük sıkıntıları var. Eibar benim bu seneki beklentimden çok daha kötü bir yerde. Oyunları da geçen seneki gibi değil. Milli aradan sonra bu maçla kendilerine gelmeye çalışacaklar ama karşılarında kendilerine göre bir iki gömlek üstün bir takım var. İşleri kolay değil. Cristian Rivera, Ivan Ramis, Yoel Rodriguez sakat.

Betis ise ligde 17 puanla sekizinci sırada yer alıyor. Betis ise son beş maçında sadece bir galibiyet elde edebildi. Kabul edelim kolay maçlar oynamadılar ama en azından bir iki galibiyet fazla almaları beklenebilirdi. Milli ara tam ihtiyaçları olduğu bir zamana denk geldi. Ligde deplasmandaki tek galibiyetlerini Real Madrid karşısında almışlardı. Bugün Eibar’a göre daha favoriler. Zouhair Feddal, Joel Campbell ve Francisco Guerrero sakat.

Betis bu maçı en azından yenilmez.

Tahmin: ÇŞ X-2 (1.35)

İlginizi Çekebilir

Shakthar Donetsk – Manchester City Maç Analizi! (23 Ekim)

Shakthar Donetsk kendi liginde liderlik koltuğunda olsa da özellikle Avrupa’da istediği sonuçları alamadı. Gruptan çıkma …

Bir Cevap Yazın

Kapat