‌Büyükçekmece – Galatasaray Maç Analizi! (18 Mart)

‌‌Büyükçekmece düşme hattının 2 galibiyet üstünde Play-Off potasının da uzağında son haftalarda konsantrasyon eksiği yüksek performanslar sergiliyor. Fakat Antep’in yaptığı çıkış ve Büyükçekmece’nin zorlu fikstürü kalan haftalarda başlarını ağrıtabilir. Efes mağlubiyetinin ardından geçtiğimiz hafta çok önemli bir karşılaşmada Antep deplasmanında 20 sayı fark ile mağlup olarak can sıkıcı bir yenilgi aldılar. Son 2 karşılaşmada yine düşük yüzde ve top kayıpları ile sayı ortalamaları düştü.

‌ Galatasaray, kadro kalitesi zayıf, sezon başından buyana birçok problem yaşıyor olsa da Oktay Hoca ile birlikte bir çıkış yaptı ve son haftalarda büyük düşüş yaşayan Eskişehir’in ensesine kadar geldi. Bu karşılaşmadan galip gelmeleri durumunda fark 1 galibiyete düşecek.

‌ Geçtiğimiz hafta Eskişehir galibiyeti ile Play-Off yarışında kalan Galatasaray, bu haftada mağlup olan Eskişehir’e 1 adım daha yaklaşmak için en uygun deplasmanlardan birine çıkacak. Her ne kadar Galatasaray’ın deplasman performansı çok çok kötü olsa da (2G – 8M) Büyükçekmece’yi mağlup edeceklerini düşünüyorum.

Tahmin: MS 2 (-3.5h)

İlginizi Çekebilir

Indiana Pacers – Brooklyn Nets Maç Analizi! (21 Ekim)

Indiana kadrosu oldukça iyi parçalardan oluşuyor. Oladipo’nun yıldız bir oyuncuya evrilmesiyle liderlerini de bulmuş oldular. Bu …

Bir Cevap Yazın

Kapat